Tel: (212)356 08 24 - Mail: info@mannerscience.com

Biz Kimiz?

Firmamız, Maner İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak Cardiac Science Powerheart OED (otomatik eksternal defibrilatör) ürün grubunun Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır. 5 yılı aşkın süreden beri Amerikan Cardiac Science firması ile ilk günkü gibi güçlü ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektördeki OED üreticilerinin öncüsü olan Cardiac Science firması bu konuda engin deneyime ve tecrübeye sahip olduğunu pazardaki en uzun garanti verebilen firma olarak göstermektedir.

Bununla birlikte ürün grubumuzda yer alan ve kendi markamız ile ürettirdiğimiz Ağız Bakım Ürünlerimizi pazarın lider perakende zincir merketleri ile son kullanıcıların beğenisine sunmaktayız. Ağız Bakım Ürün grubumuzda yer alan Kürdanlı Diş İpi, Diş Arası Fırçaları ve Dil Temizleyici gibi yeni ürünleri Türkiye pazarına ilk getiren firmayız.

Firmamızca her zaman öncelikli olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için her yıl Ar-ge çalışmalarını aralıksız yapılmaktadır. Dünyadaki en son teknolojileri ve gelişmeleri takip ederek satış ve satış sonrası en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Hizmet anlayışımızı müşterimizden gelen verileri değerlendirerek her geçen gün arttırmaktayız.


hakkimizda

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...